sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Warsztaty dla ósmoklasistów

W dniach 31.03.2022r oraz 01.04.2022r naszą szkołą odwiedziło łącznie około 230 uczniów klas ósmych szkół podstawowych z Tułowic, Komprachcic, Nakła, Wawelna, Ozimka oraz z Opola PSP 24 i PSP 7. Uczniowie uczestniczyli  w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach pt.: Z Budowlaną zbudujesz swoja przyszłość. Ósmoklasiści wzięli udział w w warsztatach prezentujących zawody: Technik aranżacji wnętrz, Technik budownictwa, Technik architektury krajobrazu, Technik renowacji elementów architektury oraz Branżową Szkołę I Stopnia. Ideą warsztatów jest możliwość wykonania przez uczniów samodzielnych prac, mogli stworzyć las w słoiku, żywe roślinne obrazy, ułożyć sobie fryzurę czy ulepić królika z gliny. Dzięki warsztatom młodzież zwiększyła swoją świadomość planowania swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Dziękujemy bardzo nauczycielom którzy włączyli się w przygotowanie warsztatów, młodzieży oprowadzającej ósmoklasistów i tej która prowadziła warsztaty.

Warsztaty dla ósmoklasistów
Przewiń na górę
Skip to content