sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Aktywni wolontariusze z Opola nagrodzeni podczas gali

Dzisiaj podczas Gali Wolontariatu w Teatrze Ekostudio wyróżniono najbardziej aktywnych społeczników z Opola. Gala jest formą podziękowania dla wolontariuszy zaangażowanych w życie miasta. Po raz pierwszy przyznano nagrodę im. Danuty Sokołowskiej, opolskiej radnej, która zmarła w tym roku, a wpisywała się w działalność społeczną w Opolu.

Podczas gali wyróżnienie   otrzymali też wolontariusze współpracujący z Centrum “Senior” i Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu oraz przedstawiciele placówek oświatowych i firm działających na rzecz innych.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Zespół Szkół Budowlanych w Opolu  został dziś uhonorowany tym zacnym wyróżnieniem.

Nagrody otrzymali  również najbardziej aktywni wolontariusze z naszej szkoły: Julita Sobolewska, Emilia Bulla,Aurelia Spallek i Pascal Thomalla ♥️♥️♥️

Zorganizowana XIX Gala Wolontariatu jest szczególnie ważnym wydarzeniem dla samych społeczników. Podczas spotkania podkreślano, że wydarzenie jest ważnym świętem dobrych ludzi, którzy bezinteresownie pomagają mieszkańcom naszego miasta.

Wolontariat to piękna i wyjątkowa postawa. Wolontariuszem zostaje się nie dla nagród, ale z chęci dzielenia się z innymi – życzliwością, sercem, dobrym słowem i uczynkiem. My chcemy docenić te postawy i podziękować osobom, które przez cały rok zrobiły tak wiele dobrego dla mieszkańców Opola. Dzięki waszej aktywności wielu ludziom żyje się lepiej. Chcemy też promować samą ideę, by wolontariuszy przybywało – mówił na wtorkowej Gali Wolontariatu prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, a jednocześnie przewodniczący kapituły konkursowej.

 

Z całego serca gratulujemy  wszystkim naszym wolontariuszom za to że jesteście zawsze gotowi do niesienia pomocy♥️♥️

 

Lucyna Magierowska – Siruk

Ewa Tulej

Aktywni wolontariusze z Opola nagrodzeni podczas gali
Przewiń do góry
Skip to content