sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Charytawny Jarmark Przed-Świąteczny ,,Cud dla Dawidka”

Wolontariusze z Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu w śnieżną niedzielę 28.11.2021r. wzięli udział w Charytatywnym Jarmarku Przed-Świątecznym “Cud dla Dawidka”.
Na naszym stoisku wolontariusze sprzedawali gipsowe aniołki. Mieszkańcy mogli je samodzielnie pomalować na wybrany przez siebie kolor. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również malowanie twarzy. Można było pomalować sobie buzię w różne kolorowe wzory: do wyboru, do koloru. Mimo niesprzyjającej pogody, w wydarzeniu przez cały dzień wzięły udział setki mieszkańców, którzy okazali dobre serce Dawidkowi. Pragniemy przekazać gorące podziękowania dla wszystkich naszych wolontariuszy, którzy przyczynili się do organizacji tegoż przedsięwzięcia (Julita Sobolewska, Sławek Sowiński, Natalia Sygulla, Julia Żurek, Wiktoria Duchnowska, Angelika Smykała, Zosia Heleniak)
Dziękujemy również wszystkim przybyłym na imprezę.
Przypomnijmy: zbieraliśmy na leczenie 6-letniemu Dawidka który na skomplikowaną operacją w USA potrzebuje ponad 5 mln złotych.
Lucyna Magierowska – Siruk
Ewa Tulej
Charytawny Jarmark Przed-Świąteczny ,,Cud dla Dawidka”
Przewiń do góry
Skip to content