sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Finał akcji charytatywnej WESOŁA SZKOŁA w Zespole Szkół Budowlanych w Opolu

Dary zebrane w ramach akcji: ,,Wesoła szkoła” w Zespole Szkół Budowlanych w Opolu  dotarły do Monaru w Zbicku. Ten gest daje nam niesamowitą energię i wyraża więcej niż tysiąc słów, gdy możemy przyczynić się do uśmiechu na twarzach dzieci. A to wszystko dzięki dobru płynącemu z Waszych serc, za co Wam serdecznie dziękujemy! Choć ciężko pomieścić wyrazy wdzięczności za Wasze wsparcie w jednym słowie, przyjmijcie nasze wyrazy uznania i ogromne słowo DZIĘKUJEMY  w imieniu tych dzieci.
Lucyna Magierowska – Siruk – Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu w ZSB
Ewa Tulej – Opiekun Szkolnego Koła PCK w ZSB
Finał akcji charytatywnej WESOŁA SZKOŁA w Zespole Szkół Budowlanych w Opolu
Przewiń do góry
Skip to content