sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Bazarek Rozmaitości w Zespole Szkół Budowlanych w Opolu

Kolejna akcja charytatywna dla Dawidka, zakończyła się sukcesem!
W piątek w naszej szkole na naszym Bazarku  można było nabyć rozmaite produkty( książki, słodycze, ubrania, biżuterię oraz zabawki dla dzieci). Przygotowaliśmy też stoisko fryzjerskie. Na którym wszyscy chętni mogli zmienić swój look. A to za sprawą naszych szkolnych stylistek: Aurelii Spallek i Oliwii Stach.
Wszystkie zebrane podczas akcji środki przeznaczymy na leczenie Dawidka Drapacza♥️♥️♥️
Dziękujemy naszym wolontariuszom za pomoc w zorganizowaniu obu akcji charytatywnych:
Julicie Sobolewskiej, Aurelii Spallek,Emilii Bulla, Pascalowi Thomalii, Sławomirowi Sowińskiemu,Oliwii Stach,Michałowi Kuli, Magdalenie Bienius, Amelii Rogosch,Zosi Heleniak,Wiktorii Duchnowskiej,Nikoli Brocheń,Martynie Wojciechowskiej, Karolinie Cieśli,Viktorowi  Badura,Julii Gębskiej,Natalii Olbrycht, Ani Ciimpik, Kindze Różyczce,Paulinie Wawszczyk, Natalii Sygullii,Izabeli Staszak,Wiktorii Przyluckiej, Marysi Łukomskiej  Madzi Getner,Małgosi Skowronek,Nikoli Gut,Lenie Frąk, Dominice Witczak,Ewelinie Białek oraz Joasi Raczek ♥️♥️♥️
Na tym nie poprzestajemy. Już wkrótce planujemy kolejne działanie!
Bazarek Rozmaitości w Zespole Szkół Budowlanych w Opolu
Przewiń do góry
Skip to content