sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Budowlanka to szkoła wielu talentów!

Każdy z naszych uczniów ma unikatowy zestaw talentów.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły – Pascal Thomalla z klasy 1TA1 zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim Konkursie Tańca  Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno – “Kępińska Majówka”. Konkurs  odbył się  8 maja.
Pascal tańczy od 10 roku życia. Od  6 lat jest w klubie Dance Team Dobrzeń Wielki. Taniec to jego pasja, na którą poświęca dużo czasu, i w której wspiera go cała rodzina. Taniec jak każdy sport wymaga wiele poświęceń i wyrzeczeń, są gorsze dni, ale i takie w których chce się tańczyć godzinami –  mówi nam nasz czempion.
Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Budowlanka to szkoła wielu talentów!
Przewiń do góry
Skip to content