sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Przyłącz się do sprzątania świata!

Drodzy uczniowie!

Z okazji pierwszego dnia wiosny który przypada na dzień 21 marca, samorząd uczniowski oraz wolontariat szkoły organizują akcję sprzątania świata. Zachęcamy Was do wysprzątania Waszych ulubionych miejsc, miejscowości, lasów i wszelkich obszarów ze wszystkich zalegających tam śmieci!

Zabierz ze sobą worek, rękawiczki i aparat. Koniecznie rób zdjęcie przed i po tym, jak wysprzątałeś/aś to miejsce. Możesz również nagrać film (np. za pomocą TikToka). Razem zróbmy coś pożytecznego dla naszej planety!
Wszystkie osoby, które włączą się w akcje otrzymają dodatkowego plusa z aktywności (z wychowania fizycznego), a także pochwałę do dziennika.

Efekty swojej pracy wyślij na adres: dominika.jachymska@zsbopole.pl do 27 marca do godziny 19:00
My zajmiemy się opublikowaniem Waszych prac na stronie szkoły i szkolnym Facebooku.

Dziękujemy!

Przyłącz się do sprzątania świata!
Przewiń do góry
Skip to content