sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

DZIĘKUJEMY!!!

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza święto obchodzone corocznie 5 grudnia.

Według Wikipedii celem obchodów jest uznanie pracy wolontariuszy na całym świecie za ich trud, czas i umiejętności na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego oraz osiągnięcie Milenijnych Celów Rozwoju. Działalność wolontariuszy obejmuje wspieranie inicjatyw pokojowych, niesienie pomocy humanitarnej i medycznej, monitorowanie przestrzegania praw człowieka oraz wspieranie organizacji pożytku publicznego.

Korzystają z tej okazji pragniemy podziękować naszym wolontariuszom za pracę na rzecz drugiego człowieka, za wszystkie zbiórki, występy, dekoracje, podarunki dla potrzebujących.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!!!♥♥♥

DZIĘKUJEMY!!!
Przewiń do góry
Skip to content