sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Pożegnanie uczniów klas maturalnych.

„ Życiowe wyzwania nie powinny Cię paraliżować.

 Powinny pomóc Ci odkryć, kim naprawdę jesteś.”

(Bernice Johnson Reagon).

 Drodzy Absolwenci!

Tegoroczne pożegnanie odbyło się bez uroczystej  akademii, uścisków dłoni i radości. Sytuacja na świecie i w naszym kraju, spowodowała, że nasze pożegnanie było nietypowe. Nasze wspólne plany były zupełnie inne, nikt z nas nie był przygotowany na niespodzianki, którymi zaskoczyło nas życie.

Pragniemy jednak przekazać Wam, że pomimo nietypowych wydarzeń , jesteście dla nas bardzo ważni. Każdy z Was wpłynął na dzisiejszy kształt naszej placówki, mieliście ogromny wpływ na panującą w niej atmosferę, przez cztery lata.  Byliście częścią naszego życia.

Życzymy Wam licznych sukcesów, jesteśmy pewni, że każdy z Was zostawił cząstkę siebie w murach naszej szkoły, której ślad pozostanie na zawsze.

Kochani, idźcie przez życie z zapałem i entuzjazmem, nie rezygnujcie z marzeń i planów, każdy z Was ma bowiem ważną rolę do spełnienia. Nigdy nie traćcie nadziei i wiary we własne siły oraz możliwości drugiego człowieka.

Żegnamy Was, życząc, by jak najwięcej Waszych marzeń się spełniło, by nigdy nie zabrakło przy Was bliskich osób, z którymi będziecie mogli dzielić swoją radość i szczęście. Mamy nadzieję i głęboką wiarę, że spotkamy się jeszcze w zupełnie nowej i pięknej, rzeczywistości.

Dyrekcja , wychowawcy i całe Grono Pedagogiczne.

Pożegnanie uczniów klas maturalnych.
Przewiń do góry
Skip to content