sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

FLORYSTYKA W ZSB

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ FLORYSTYCZNYCH

W czwartek 17 stycznia zakończyły się zajęcia florystyczne dla uczniów kształcących się w zawodzie Technika Aranżacji Wnętrz. Zajęcia te cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów technikum. Młodzież chętnie w nich uczestniczyła poświęcając na to swój wolny czas. Zajęcia były realizowane przez prowadzącego w bardzo ciekawy i praktyczny sposób. Młodzież z dużym zaangażowaniem przygotowywała różnego rodzaju bukiety i wiązanki z kwiatów żywych i sztucznych, a także wieńce i stroiki na różne okazje. Zajęcia te były bardzo ciekawym i pożytecznym uzupełnieniem programu nauczania dla zawodu Technik Aranżacji Wnętrz.

Przykładowe prace uczniów:

FLORYSTYKA W ZSB
Przewiń na górę
Skip to content