Uczniowie klas 4TB oraz 2TB wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Krakowa, zorganizowanej w ramach przedsięwzięcia MEN „Wyjście z klasą”. Wyjazd łączył w sobie elementy edukacyjne, kulturalne oraz integracyjne, stanowiąc cenne doświadczenie poza murami szkoły.
Podczas pobytu uczniowie uczestniczyli w warsztatach „Wszystko jest zaprojektowane. Design i architektura” w Muzeum Narodowym w Krakowie – Kamienicy Szołayskich, gdzie poznali zagadnienia związane z projektowaniem, architekturą i rolą designu w codziennym życiu. Kolejnym punktem programu były warsztaty „Fotografia – niezła sztuka” w Muzeum Fotografii w Krakowie, które przybliżyły uczestnikom fotografię jako formę sztuki oraz środek artystycznego wyrazu.
Dodatkową atrakcją wyjazdu była wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Rynku Głównym w Krakowie. Uczniowie mogli poczuć wyjątkową, świąteczną atmosferę miasta, podziwiać tradycyjne stoiska, rękodzieło oraz regionalne przysmaki.

sekretariat@zsbopole.pl
(77) 474 54 54
ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

