sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

W cyklu kształcenia  oferujemy dodatkowe kompetencje zawodowe:
montażysta systemów szalunkowych.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie to zawód bardzo wszechstronny, który daje kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych, np. malarskich, tapeciarskich, tynkarskich, posadzkarskich, glazurniczych. W chwili obecnej budownictwo bardzo dynamicznie się rozwija i na rynku pracy brakuje fachowców. Absolwenci kierunku są bardzo atrakcyjnymi pracownikami dla pracodawców ze względu na szeroki zakres uprawnień do wykonywania prac budowlanych takich jak :

  •  montowanie systemów suchej zabudowy
  • wykonywanie robót malarskich
  • wykonywanie robót tapeciarskich
  • wykonywanie robót posadzkarskich
  • wykonywanie robót okładzinowych

Perspektywy pracy:

  • firmy budowlane
  • zakłady usług malarskich
  • firmy rozbiórkowe
  • firmy remontowe
  • własna działalność gospodarcza

 

 

Przewiń na górę
Skip to content