sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodli艅ska 40, 45-761 Opole | |

Akademia Super Wiewi贸rki 馃惪

W dniu 11.05.2022 r. nasi wolontariusze Aurelua, Natalia, Marta, Julia i Pascal pomogali w przeprowadzeniu warsztat贸w z pierwszej pomocy dla przedszkolak贸w. Warsztaty odby艂y si臋 w ramach Akademii Super Wiewi贸rki organizowanej przez Oddzia艂 Rejonowy PCK w Opolu.

Nasi wolontariusze uczyli przedszkolak贸w prawid艂owego udzielania pierwszej pomocy, od bezpiecznego zak艂adania i 艣ci膮gania r臋kawiczek przez u艂o偶enie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, po zasady RKO. Warsztaty oparte by艂y na praktycznych 膰wiczeniach dla najm艂odszych. Bardzo wa偶ne by ju偶 od najm艂odszych lat uwra偶liwia膰 m艂odego cz艂owieka w niesieniu pomocy drugiemu cz艂owiekowi.

Dzi臋kujemy bardzo Oddzia艂owi Rejonowemu PCK w Opolu za mo偶liwo艣膰 wsp贸lnego przeprowadzania warsztat贸w 馃惪 i za zaufanie!

Akademia Super Wiewi贸rki 馃惪

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *

Przewi艅 na g贸r臋
Skip to content