sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie to zawód bardzo wszechstronny, który daje kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych, np. malarskich, tapeciarskich, tynkarskich, posadzkarskich, glazurniczych. W chwili obecnej budownictwo bardzo dynamicznie się rozwija i na rynku pracy brakuje fachowców. Absolwenci kierunku są bardzo atrakcyjnymi pracownikami dla pracodawców ze względu na szeroki zakres uprawnień do wykonywania prac budowlanych takich jak :

1) Montowania systemów suchej zabudowy
2) Wykonywania robót malarskich
3) Wykonywania robót tapeciarskich
4) wykonywania robót posadzkarskich
5) wykonywania robót okładzinowych

Perspektywy pracy:

– firmy budowlane
– zakłady usług malarskich
– firmy rozbiórkowe
– firmy remontowe
– własna działalność gospodarcza

 

Przewiń do góry