sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Warsztaty z aranżacji wnętrz – tworzymy prototypy mebli

14 października w Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się warsztaty z aranżacji wnętrz, dotyczące projektowania i wykonywania prototypu mebla. W warsztatach uczestniczyli najlepsi uczniowie klas technikum aranżacji wnętrz z 1TA2 oraz 2TAp. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wykonali stolik, dwa siedziska oraz wazon. Ideą warsztatów było stworzenie prototypów mebli z najprostszych materiałów, takich jak kartony i brystole, zatem uczniowie musieli się wykazać dużą kreatywnością i pomysłowością. Uczestnicy warsztatów postawili na kolory monochromatyczne czyli biel, czarny i szary, a całość kompozycji uzupełnili dodatkowo jesiennym bukietem kwiatów. Wykonane modele mebli wystawiono w szkole w holu na drugim piętrze.

Warsztaty z aranżacji wnętrz – tworzymy prototypy mebli
Przewiń do góry
Skip to content