sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,
w tym roku Dzień Edukacji Narodowej  obchodzimy inaczej niż dotychczas, bowiem czas pandemii uniemożliwia nam wspólne spotkanie w gronie wszystkich nauczycieli, pracowników administracji, obsługi i uczniów Zespołu Szkół Budowlanych im.Papieża Jana Pawła II.
W związku z dzisiejszym Świętem przesyłam Państwu najlepsze życzenia od całej Dyrekcji  ZSB.
    Składamy Państwu podziękowania za ogromne zaangażowanie w pracę z młodzieżą oraz wrażliwość na potrzeby młodych ludzi. Dziękujemy za Waszą profesjonalność i determinację w dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych i wychowawczych. Prawdziwy nauczyciel to nie tylko specjalista w swojej dziedzinie, ale też osoba wrażliwa i otwarta na potrzeby uczniów.
    Z okazji tego szczególnego Święta życzymy Państwu poczucia satysfakcji i zadowolenia z pracy, wielu powodów do radości,  jak najwięcej zdrowia i pomyślności w tym trudnym dla nas czasie. Niech osiągnięcia wychowanków, ich sympatia oraz szacunek rodziców będą dla Państwa motywacją, by z pasją realizować misję wychowania młodego pokolenia.
 
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Przewiń do góry
Skip to content