sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Strażacy z wizytą w szkole

Dzień przed zakończeniem roku szkolnego naszą szkołę odwiedziła delegacja z Ochotniczej Straży Pożarnej oddział Ratownictwa Wodnego w Opolu oraz Centrum Turystyki Podwodnej Okoń w Opolu
Pani Dyrektor Violetta Szczepkowska otrzymała z rąk panów Dawida Zelka sekretarza OSP RW i Oskara Siewruk członka OSP RW oraz pana Mariusza Lewandowskiego instruktora KDP/CMAS podziękowania za przekazanie pluszaków w ramach akcji “Misie Ratownisie”. Odbyły się również rozmowy i zapewnienia o dalszej współpracy! Cieszymy się, że dzięki akcjom przeprowadzanym w naszej szkole możemy pomagać potrzebującym, a nasi uczniowie chętnie organizują i włączają się w pomoc drugiemu człowiekowi, zdając egzamin z empatii celująco!

 

Strażacy z wizytą w szkole
Przewiń do góry
Skip to content