sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Natalia Skopek laureatką Konkursu Diecezjalnego-Opole 2020 „Święty Jan Paweł II – pasterz i przyjaciel młodych.”

Natalia Skopek laureatką Konkursu Diecezjalnego-Opole 2020 „Święty Jan Paweł II – pasterz i przyjaciel młodych.”

Z wielką przyjemnością informujemy, że absolwentka naszej szkoły – Natalia Skopek z klasy 4TA, może poszczycić się kolejnym sukcesem w dziedzinie twórczości plastycznej. Natalia zajęła III miejsce w Diecezjalnym Konkursie Artystycznym – Opole 2020. Tegoroczna edycja konkursu nosiła tytuł: „Święty Jan Paweł II – pasterz i przyjaciel młodych.” Tytuł pracy laureatki: „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo.” Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu organizując konkurs plastyczny uczcił 100. rocznicę urodzin jednego z największych Polaków i jednego z największych papieży w całej historii Kościoła, Karola Wojtyły – świętego Jana Pawła II. Serdecznie gratulujemy naszej zdolnej absolwentce Natalii i życzymy dalszych sukcesów w przygodzie z talentem plastycznym.

Prace naszych uczniów uczestniczących w konkursie

Aleksandra Piechaczek klasa 2TA

Karolina Nowak klasa 1TBg

Małgorzata Zacharów klasa 1TAp.

Karolina Nowak klasa 1TBg

Weronika Mędrala klasa 1TAp

Wiktoria Wiercimok klasa 1TAg

 

  

Natalia Skopek laureatką Konkursu Diecezjalnego-Opole 2020 „Święty Jan Paweł II – pasterz i przyjaciel młodych.”
Przewiń do góry
Skip to content