sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Harmonogram egzaminów ósmoklasisty, maturalnego i zawodowego

Terminy egzaminów

Egzamin ósmoklasisty w szkołach dla dzieci i młodzieży oraz w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze wiosennym potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

Egzaminy pisemne maturalne – w terminie głównym dla absolwentów wszystkich typów szkół rozpoczną się w poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku i potrwają do 29 czerwcaNie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.
Termin dodatkowy egzaminu maturalnego jest zaplanowany od 8 do 14 lipca br.
Wyniki egzaminu w terminie głównym i dodatkowym będą znane do 11 sierpnia br.
Egzamin poprawkowy odbędzie się 8 września, a jego wyniki poznamy do 30 września.

Egzamin potwierdzające kwalifikacje w zawodzie potrwa od 22 czerwca do 9 lipca.

Harmonogram egzaminów ósmoklasisty, maturalnego i zawodowego
Przewiń do góry
Skip to content