sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

TAURON DYSTRYBUCJA SA OBEJMUJE PATRONAT NAD ZAWODEM ELEKTRYK!

W dniu 06.03.2020r w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu odbyła się uroczystość objęcia patronatem uczniów uczących się zawodu elektryk, przez firmę TAURON Dystrybucja SA. Gospodarz uroczystości pani dyrektor Violetta Szczepkowska przywitała gości, którzy zaszczycili nas swoja obecnością. Gościliśmy: Zastępcę Prezydenta Miasta Opola pana Macieja Wujca, Prezesa Spółki TAURON Dystrybucja SA pana Roberta Zasinę, Kierownika Wydziału personalnego / HR Partner Biznesowy TAURON Dystrybucja SA panią Ewę Kulawik, Prezesa Izby Gospodarczej w Opolu pana Henryka Galwasa, Inspektora ds. szkół ponadgimnazjalnych Wydziału Oświaty w Opolu panią Kingę Pierzak – Kostuś, przedstawiciela Opolskiego Kuratorium Oświaty panią Bernadettę Pietruszkę, Przewodniczącego Komisji Edukacji i Kultury Rady Miasta Opola pana Aleksandra Iszczuk, Dyrektora ds. technicznych firmy OPEX pana Mirosława Tempkę oraz panią Aleksandrę Pełkę specjalistę w dziale technicznym firmy OPEX SA, jak również panią Aleksandrę Kowalską przedstawiciela firmy Multiserwis, Wicedyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Opolu pana Dariusza Kulitę, Komendanta Hufca Pracy
w Opolu panią Bogumiłę Szewczyk – Paluszek.
Uroczyste podpisanie umowy patronackiej odbyło się pomiędzy: Zespołem Szkół Budowlanych, który reprezentowała pani dyrektor Violetta Szczepkowska, firmą TAURON Dystrybucja SA reprezentowanym przez Prezesa Spółki pana Roberta Zasinę oraz Miastem Opole reprezentowanym przez Zastępcę Prezydenta Miasta Opola pana Macieja Wujca.
Dzisiejsze podpisanie umowy patronackiej, to przede wszystkim ogromna szansa dla naszych uczniów, którzy uczą się w Budowlance na Niemodlińskiej w zawodzie: elektryk. Dzięki współpracy z TAURON Dystrybucja SA uczniowie będą mieli możliwość podwyższania swoich kompetencji  i kwalifikacji zawodowych po przez udział w szkoleniach, warsztatach
i prelekcjach organizowanych przez TAURON Dystrybucja SA. Uczniowie otrzymają niezbędne doświadczenie i wsparcie teoretyczne w zakresie nauki zawodu które w przyszłości da młodym ludziom możliwość zatrudnienia w tym renomowanym przedsiębiorstwie, a firmie możliwość wyszkolenia  sobie wykwalifikowanej młodej kadry pedagogicznej.
TAURON Dystrybucja SA to kluczowa spółka z Grupy TAURON, która zajmuje się dystrybucją energii elektrycznej. Jest jednym z największych dystrybutorów energii w Polsce. Spółka odpowiada za rozwój, eksploatację i utrzymanie sieci energetycznych na terenie południowej polski. TAURON Dystrybucja SA wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysoki standard świadczonych usług.
Współpraca szkoły z TAURON Dystrybucja SA to współdziałanie w zakresie doskonalenia zawodowego i wymiana doświadczeń zawodowych, wraz z wsparciem organizacyjnym. Wspólne podejmowanie działań edukacyjnych mających na celu podnoszenie efektywności kształcenia, są korzyścią dla uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodzie elektryk.

TAURON DYSTRYBUCJA SA OBEJMUJE PATRONAT NAD ZAWODEM ELEKTRYK!
Przewiń do góry
Skip to content