sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Uwaga! Eliminacje szkolne

Uwaga uczniowie!!!

Dziś ( 3.03.2020r. )odbędą się eliminacje szkolne ogólnopolskiego konkursu pt. AUSTRIA – KRAJ I MIESZKAŃCY. Prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.
GRUPA 1 – SALA NUMER 15 godz. 11.30 – 12.15. Wiktoria Paulis, Agnieszka Smolin, Wiktoria Wiwrcimok, Małgorzata, Skowronek, Kamila Szymczak, Marcin Kinder, Dominik Gola, Aleksandra Piechaczek, Karolina Karkos, Paulina Gola Paweł Bronder, Szymon Drąg, Natalia Radosz, Weronika Chudy, Marta Pers, Samira Stovrawska, Anna Cudok, Natalia Arcisz,Magdalena Gebauer, Dominik Kaźmierczak, Izabela Gith, Elwira Lauer.
GRUPA 2 – SALA NUMER 15 godz 13.10 -13.55 . Magdalena Schmolke, Laura Dąbrowa, Małgorzata Komisarczyk, Ewa Chrzęstek, Klaudia Bukowska, Gracjan Lubasiński, Karolina Korban, Paulina Korban, Julia Kukuła, Hanna Badora, Bartek Szczepkowski, Wioletta Smolin, Małgorzata Piątek, Anna Sitek, Milena Złotucha, Paulina Gajos, Weronika Skroś Nicole Jaschkowitz
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY POWODZENIA!

Uwaga! Eliminacje szkolne
Przewiń do góry
Skip to content