sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

DEKORACJE, HOME, DESIGN, MEBLE i FLORYSTYKA

W dniu 27.02.2020r. klasy: 1TAg, 1TBp i 1TBg uczestniczyły  w targach SPECIAL DAYS w Poznaniu. Uczniowie udali się tam pod opieką Pani Wicedyrektor Reginy Wasilewskiej, Pani Joanny Banaszewskiej, Pani Marzeny Jastrząb – Poloczek oraz Pana Rafała Kawałko. SPECIAL DAYS to wydarzenie targowe, podczas którego branża dekoracji świątecznych i całorocznych spotyka się z florystyką. Są to targi nr 1 w Polsce, podczas których producenci oraz importerzy dekoracji mają znakomitą okazję do spotkania z przedstawicielami sektora florystycznego, a także właścicielami centrów ogrodniczych, menedżerami sieci DIY czy galerii homingowych.
Prezentowana na stoiskach oferta daje szansę poznania aktualnych trendów i rynkowych nowości. Ekspozycję wzbogaca merytoryczny, ciekawy program wydarzeń towarzyszących, głównie skierowany do przedstawicieli sektora florystycznego.
Mistrzowskie prezentacje, spektakularne florystyczne formy, potężna dawka inspiracji i niesamowite emocje towarzyszące pokazom florystycznym spowodowały, że Special Days w Poznaniu, stały się florystyczną stolicą Polski, do której w lutym zjeżdżają przedstawiciele branży z całego kraju. Special Days odbywają się w tym samym czasie co targi HOME DECOR, MEBLE POLSKA oraz ARENA DESIGN.

DEKORACJE, HOME, DESIGN, MEBLE i FLORYSTYKA
Przewiń do góry
Skip to content