sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Mistrzowie województwa

Uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców Hufca Pracy w Opolu zwyciężyli w Wojewódzkim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców, zorganizowanym 27 lutego w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie.

Drużyna męska pewnie wygrała grupę B, wyprzedzając Kędzierzyn-Koźle, Nysę i Namysłów. W półfinale pokonała Brzeg, a mecz finałowy rozstrzygnęła na swoją korzyść jedną bramką zwyciężając ekipę z Nysy. Nasi snajperzy strzelili łącznie 10 bramek, a bramkarz dał się zaskoczyć tylko jeden raz.

Nasza złota drużyna:

1. Michał Borowiecki – kapitan – kl. 3B

2. Łukasz Mojzyk – kl. 3B

3. Adam Kelmer – kl. 2B

4. Szymon Zygmunt – kl. 2B

5. Tomasz Kwiatkowski – kl. 1Bg

6. Jakub Sankiewicz – kl. 1Bg

7. Damian Kaczorowski – kl. 1Eg

8. Mariusz Słowikowski – bramkarz – kl. 1Bp

Z kolei drużyna żeńska dzielnie walczyła w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i ostatecznie zajęła IV miejsce.

Dziękujemy za sporą dawkę emocji, sportową postawę i gratulujemy wygranej!

 

Mistrzowie województwa
Przewiń do góry
Skip to content