sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH NA TARGACH BUDMA POZNAŃ!!!

Uczniowie klas budowlanych 4TB, 2TB, 1TBg i 1TBg z Publicznego Technikum nr 6 w dniu 06.02.2020r uczestniczyli w wycieczce na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA’2020 w Poznaniu. Targi budownictwa są najważniejszym w kraju wydarzeniem branży budowlanej w oprawie 100 różnych wydarzeń, skupiają 50000 uczestników z 49 krajów, obejmują ponad 1000 wystawców z 30 krajów świata. Dla naszych uczniów dały możliwość zapoznania się z wiodącymi na rynku technologiami budowlanymi w wielu specjalnościach od najnowszych materiałów przez nowoczesne maszyny budowlane do środków ochrony pracy. Uczniowie naszej szkoły aktywnie poszukiwali interesujących ich zagadnień i informacji technicznych, odwiedzili wystawę prac konkursowych współczesnej architektury. W ramach targów można było pokibicować najlepszym rzemieślnikom w Mistrzostwach Polski Parkieciarzy i Dekarzy, w tym Damianowi reprezentantowi naszej szkoły w zorganizowanym przez MTP konkursie dla uczniów “Złota Kielnia’2020”.

W drodze….

Poznań – BUDMA….

SONY DSC

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH NA TARGACH BUDMA POZNAŃ!!!
Przewiń do góry