sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Podsumowanie akcji Misie Ratownisie

W dniu 31.01.2020r nastąpiło oficjalne podsumowanie zbiórki Misiów Ratownisiów. Naszą akcją zainteresowała się telewizja TVP3 Opole, która nagrała reportaż o zbiórce – emisja w dniu 31.01 w Kurierze Opolskim o godz. 18.30. Podczas oficjalnego podsumowania mieliśmy zaszczyt osobiście podziękować strażakom z OSP Stare Siołkowice, OSP Kalinowice. Z misiami odwiedziły nas również nauczycielki z przedszkola w Biadaczu, jedna z pań to nasza absolwentka 🙂
Przez cały miesiąc styczeń można było przynosić do nas maskotki. W zbiórce udział wzięli uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu, społeczność Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Opolu, osoby indywidualne – mieszkańcy Opola i nie tylko. Na zbiórkę przekazane zostały maskotki, które były prezentem ślubnym – nowożeńcom gratulujemy pomysłu!!!
Pluszaki  zbierane były przez rożne instytucje i placówki. tj.: Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Siołkowicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Kalinowicach, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczedrzyku, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach, Publiczne Przedszkole “Kolorowa Zebra” z Biadacza.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji!!! Cieszymy się, że wspólnie możemy pomóc ponad półtora tysiącom dzieci, bo tyle maskotek zebraliśmy!!!
Zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia 🙂

Podsumowanie akcji Misie Ratownisie
Przewiń do góry