sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Warsztaty “Własna działalność gospodarcza-źródła dofinansowań”

W dniu 30.01.2020r. w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się warsztaty pt. “Własna działalność gospodarcza – źródła dofinansowań”. W zajęciach udział wzięli uczniowie kończący w tym roku Branżowa Szkołę I stopnia z klas: 3A, 3B, 3C, 3E. Ekspert z Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, pani Agnieszka Sochanik omówiła etapy rejestracji i zakładania własnej działalności. Ponadto szczegółowo omówiła gdzie i jak można się starać się o dofinansowania, na co można je przeznaczyć oraz jakie są zasady przyznawania dofinansowań czy pożyczek. Młodzież dopytywała prowadzącą o możliwości realizacji swoich pomysłów. Dzięki warsztatom uczniowie usystematyzowali posiadana wiedzę, którą zdobywali podczas trzy lat nauki, ale również zostali wyposażeni w nową wiedzę. Zainteresowanie tym tematem było duże. Liczymy, że dzięki tym warsztatom uda się naszym absolwentom, założyć i rozwijać swoje firmy.

Warsztaty “Własna działalność gospodarcza-źródła dofinansowań”
Przewiń do góry
Skip to content