sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Video lekcja on-line

Uczniowie klasy 4TA w dniu 14.01.2020r., wzięli udział w innowacyjnych zajęciach doradztwa zawodowego.  Mieliśmy okazję testowania video lekcji na żywo, jako jedna z trzech klas w Polsce.
Jak to wyglądało? Łączyliśmy się przez Internet z wykładowcą, panią Magdaleną Plichtą doradcą zawodowym, trenerem, coachem z firmy Inside. Dzięki nowoczesnym technologiom prowadząca lekcje i nasi uczniowie pomimo znacznej odległości mogli się widzieć i ze sobą rozmawiać.
Podczas video lekcji pt. „Co powinien wiedzieć kandydat na studia?” tegoroczni maturzyści usystematyzowali swoją wiedzę, o podziałach uczelni na publiczne i niepubliczne. Dowiedzieli się o opłatach za studia, opłatach rekrutacyjnych oraz jak wygląda przebieg rekrutacji i jakie dokumenty są wymagane. Poruszony został również temat dotyczący stypendiów, akademików i roku akademickiego, czyli wszystko to, co powinien wiedzieć kandydat na studia od strony praktycznej.
Interesujący temat jak i innowacyjna forma zajęć, bardo spodobała się naszym uczniom.  Mamy nadzieję na dalszy ciąg tego typu lekcji video on-line na żywo.

 

Video lekcja on-line
Przewiń do góry
Skip to content