sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Świąteczna akcja dla bezdomnych zwierząt

Święta to czas szczególny, który większość ludzi nastraja pozytywnie. Dodatkowo ten świąteczny okres skłania do refleksji, dzięki której możemy odkryć w sobie nieograniczone  pokłady empatii i altruizmu. To czas, który otwiera  ludzkie serca. Kolejna nasza przedświąteczna inicjatywa zakończyła się ogromnym sukcesem. W dniu 15.12.2019 r., ogłosiliśmy w naszej szkole  zbiórkę karmy dla kotków wolno żyjących w Graczach. Już w poniedziałek otrzymałam zgrzewkę karmy  od klasy 1Ag, której wychowawcą jest Pani Elżbieta Leszczyńska. Dziękuję serdecznie Pani Eli za zmotywowanie  klasy do działania. Wyrazy wdzięczności kieruje również do naszej wspaniałej Pani Wicedyrektor – Izabeli Pietkun – Greber, która wspiera wszystkie nasze wolontariackie przedsięwzięcia na rzecz zwierząt. Na szczególną uwagę zasługuje postawa klasy 1TBg ,która wraz z wychowawcą Panią Asią Banaszewską zamiast klasowych  prezentów mikołajkowych zakupiła  ogromną ilość karmy i przekazali 250zl dla naszych kotków. W sobotę, 21 grudnia wszystkie wasze  dary zawiozłam do Graczy. Bardzo się cieszę, że  odzew na naszą prośbę był tak  wielki! To wspaniałe, że jest tyle dobrych osób, którym nie jest obojętny los bezdomnych czworonogów. Bardzo dziękujemy!!!
Lucyna Magierowska – Siruk

Świąteczna akcja dla bezdomnych zwierząt
Przewiń do góry
Skip to content