sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Koncert dla Niepodległej

8 listopada punktualnie o godz. 11:11, w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę,  wszyscy uczniowie Naszej Szkoły zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. Śpiew poprzedzony był uroczystym „Koncertem dla Niepodległej”, podczas którego uczniom zostały przypomniane wydarzenia z historii Polski z okresu rozbiorów i po odzyskaniu niepodległości. Koncert  uświetniony został utworami w przepięknym  wykonaniu uczennic Naszej Szkoły – Magdaleny Gebauer, Magdaleny Dogiel i Emilii Widery.  Dodatkowo wszyscy uczniowie i nauczyciele otrzymali biało-czerwone minikotyliony oraz mogli nabyć przepyszne, słodkie „Niepodległościówki” upieczone przez uczniów klas  I TAg i I TBp

Koncert dla Niepodległej
Przewiń do góry
Skip to content