sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

1TBp na seminarium Rozwiń swoje zawodowe skrzydła

W dniu 05.11 br. uczniowie klasy 1TBp mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu oraz  Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy.  Na spotkaniu obecni byli m.in.: Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego, Monika Jurek – dyrektor departamentu Edukacji i Rynku Pracy, Lesław Tomczak– dyrektor RZPWE, Roland Wrzeciono – dyrektor OCRG , Sebastian Świderski – były reprezentant Reprezentacji Polski w siatkówce obecnie prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.
Podczas spotkania pan Andrzej Skiba – coach zawodowy,  uwrażliwiał młodych ludzi na to, by w życiu kierowali się sercem i nigdy nie tracili nadziei.  Podkreślał, że należy dążyć do realizacji swoich planów i marzeń życiowych. Natomiast pan Sebastian Świderski opowiedział swoją historię o tym, jak zaczęła się jego przygoda ze sportem. Jak długą, nieraz ciężką drogę musiał przejść, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jest obecnie. Uświadomił uczniom, że on również miał chwile zwątpień, ale nigdy się nie poddawał oraz, że warto walczyć o siebie i swoje marzenia. Całe spotkanie było bardzo motywujące i wskazywało w jaki sposób możemy rozwinąć swoje zawodowe skrzydła. Liczymy, że w przyszłości, każdy nasz uczeń osiągnie zawodowy sukces!

1TBp na seminarium Rozwiń swoje zawodowe skrzydła
Przewiń do góry
Skip to content