sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Książka i fryzura za puszkę karmy

Co ciekawego w przyszłym tygodniu w ZSB ?
Już w poniedziałek od 10.30 do 12.20 odbędzie się akcja charytatywna pt:,, Książka za puszkę karmy ”. Przygotowaliśmy dla was ciekawe lektury. Zasada jest prosta. Przynieś puszkę kociej karmy i weź wybraną przez siebie książkę. Natomiast w środę od 9.40 do 10.20 za puszkę karmy uczesze was Kamila Szymczak z klasy 4 TA. Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w naszych przedsięwzięciach. Wszystkie zabrane puszki karmy przekażemy niebawem dla kotów wolno żyjących w Graczach. Jesień i zima to szczególnie trudny czas dla wolno żyjących kotów. Mile widziana jest każda forma pomocy, która pozwoli zwierzętom przetrwać ten trudny okres. Stąd prośba do wszystkich o przynoszenie koców, kołder i ręczników. Na dworze coraz niższe temperatury i naszym kotkom, robi się zimno. Koty śpią w nieocieplonej kociarni w Graczach. Przypominamy, że kociarnia w Graczach powstała również dzięki waszej pomocy. Koce i ręczniki można przynosić codziennie do piątku do pokoju doradcy zawodowego do Pani Ewy Tulej.
Lucyna Magierowska – Siruk, Ewa Tulej, Katarzyna Litwinowicz, Marzena Jastrząb – Poloczek

Książka i fryzura za puszkę karmy
Przewiń do góry
Skip to content