sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Udział w Mistrzostwach Miasta Opola w piłce koszykowej chłopców

W dniu 15 października w Liceum Ogólnokształcącym nr 5 przy ulicy Reymonta w Opolu odbyły się Mistrzostwa Opola w piłce koszykowej chłopaków. Nasza drużyna Zespołu Szkół Budowlanych rozegrała trzy trudne mecze ze swoimi rówieśnikami. Niestety po ciężkich „bojach” i twardej rywalizacji nie udało się wygrać żadnego meczu, ale nasza drużyna do każdego meczu podeszła ze 100% motywacją i chęcią walki, czego dowodem była poprawa w trafionych punktach z meczu na mecz. Nasi reprezentanci szkoły wystąpili w następującym składzie: Chudala Marek, Fiecek Tomasz, Fila Krystian, Kuc Paweł, Lempart Rafał, Owczar Marcin, Różycki Adrian, Urban Roman, Wawro Oliwer. Opiekunem naszej grupy był nauczyciel Rafał Krawiec.

Ps. Mecze naszej reprezentacji sędziowała nasza uczennica z klasy 4Ta – Kamila Szymczak, gratulujemy.

Udział w Mistrzostwach Miasta Opola w piłce koszykowej chłopców
Przewiń do góry
Skip to content