sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

III miejsce w Turnieju piłki siatkowej chłopców ,,Od SKS-u do AZS-u”

8.10.19 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie : Bartosz Szyszko, Dominik Hapanowicz, Jan Grzebyta, Michał Borowiecki (Klasa 3B), Filip Król, Sebastian Dudek, Rafał Lempart (klasa 2E), Jakob Geppert, Jakuo Czapczyński (klasa 2C), Olivier Lackner(klasa 2tb) i Maks Kikta (klasa 4TB) pod opieką Joanny Sowa wzięła udział w zawodach eliminacyjnych ,, Z SKS-u do AZS-u” organizowanych przez POLITECHNIKĘ OPOLSKĄ. Zawody rozgrywane były jednocześnie w dwóch grupach, z których do półfinału awansowały po dwie najlepsze drużyny. Szczęśliwie nasza drużyna awansowała i pierwszy swój mecz półfinałowy przegrała (jak się potem okazało z mistrzem tych zawodów ZSEkon). Pozostała walka o miejsce III z V LO,która po zaciętym meczu została wygrana. Nasi uczniowie wywalczyli III miejsce w rozgrywkach, jednak pozostaje niedosyt, że to nie my pojedziemy na finał do Warszawy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki za Mistrzostwa Miasta Opola, które zostaną rozegrane w naszej szkole 14.11.19 r.

 

 

III miejsce w Turnieju piłki siatkowej chłopców ,,Od SKS-u do AZS-u”
Przewiń do góry
Skip to content