sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Targi Wnętrzarskie Warsaw Home Design

Targi Wnętrzarskie Warsaw Home Design

Tak, byliśmy tam! W dniu 3 października uczniowie klas 1TAg, 1TAp, 2TB,  3TA i 4TA technik aranżacji wnętrz   wraz z opiekunami mieli okazję zwiedzić  Międzynarodowe  Targi Wnętrzarskie Warsaw Home Design pod  Warszawą. Wszyscy to wydarzenie długo  będziemy wspominać ze względu na wysoką jakość  i oryginalność   ekspozycji z całego świata. Wrażenie  robiła już sama powierzchnia  wystawowa – 1400 m2 ulokowanych w 5 halach, gdzie wystawiało się ok.  700 wystawców. Wydarzeniu towarzyszyły spotkania z największymi  autorytetami z branży architektury, fotografii i sztuki. Za rok też tam będziemy by czerpać inspiracje do naszych projektów i uczyć się od najlepszych

Targi Wnętrzarskie Warsaw Home Design
Przewiń do góry