Absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej dla Dorosłych oraz ostatniego rocznika Publicznego Gimnazjum dla Dorosłych podziękowali dziś Pani Dyrektor, swoim nauczycielom, wychowawcom szkolnym oraz wychowawcom ze strony Hufca Pracy za trud włożony w ich edukację i okazaną pomoc w trakcie swojego pobytu w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu. Uroczystość uświetnili swoją obecnością pracodawcy uczniów oraz osoby zaprzyjaźnione, stale współpracujące ze szkołą i hufcem. Wśród nich m.in. przedstawiciele Firmy Rodzinnej Polewiak, Prezes Opolskiego Oddziału Okręgowego PCK pani Elwira Bury, przedstawiciel Straży Miejskiej w Opolu pan Leszek Gawroński i duszpasterz uczestników opolskiego Hufca Pracy ksiądz Jarosław Staniszewski.

Absolwentom naszej szkoły gratulujemy wytrwałości i życzymy bezpiecznych wakacji!

dav

dav

dav

dav

dav