sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Pożegnanie absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej

Absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej dla Dorosłych oraz ostatniego rocznika Publicznego Gimnazjum dla Dorosłych podziękowali dziś Pani Dyrektor, swoim nauczycielom, wychowawcom szkolnym oraz wychowawcom ze strony Hufca Pracy za trud włożony w ich edukację i okazaną pomoc w trakcie swojego pobytu w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu. Uroczystość uświetnili swoją obecnością pracodawcy uczniów oraz osoby zaprzyjaźnione, stale współpracujące ze szkołą i hufcem. Wśród nich m.in. przedstawiciele Firmy Rodzinnej Polewiak, Prezes Opolskiego Oddziału Okręgowego PCK pani Elwira Bury, przedstawiciel Straży Miejskiej w Opolu pan Leszek Gawroński i duszpasterz uczestników opolskiego Hufca Pracy ksiądz Jarosław Staniszewski.

Absolwentom naszej szkoły gratulujemy wytrwałości i życzymy bezpiecznych wakacji!

dav
dav
dav
dav
dav
Pożegnanie absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej
Przewiń do góry
Skip to content