sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Wolontariusze ZSB podczas Festynu “Od 100 lat Wszędzie dla Wszystkich”

W dniu 14.06.2019r. uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu wzięli udział w Festynie PCK „Od 100 lat Wszędzie dla Wszystkich”, który zorganizowany został z okazji 100-lecia istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża.  Uczniowie klasy 1b: Aleksandra Buchla i Maja Ciastko oraz uczniowie klasy 2TA Alicja Nowicka  i Bartłomiej Mrożek podczas festynu pełnili funkcje wolontariuszy. Ich zadaniem była pomoc w organizacji festynu i obsługa punktu z malowaniem twarzy, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców Opola. Nasi uczniowie wyczarowywali piękne motywy kwiatowe na twarzach dzieci oraz zamieniali je w jednorożce, motyle i koty.

Podczas festynu odbywały się również występy sceniczne. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Dominika Kubata 2TA – śpiew oraz Arek Karczewski 3TA-akompaniament. Wykonali oni utwory tj.: Radioaktive, My Medicine, Ride. Występ naszych artystów spotkał się ze sporym aplauzem.

Uczniowie otrzymali ogromne podziękowania za włączenie się i pomoc w organizacji festynu od pani Danuty Philipczuk – dyrektora OOO PCK.

A tu krótki filmik z występu naszych artystów

 

 

 

Wolontariusze ZSB podczas Festynu “Od 100 lat Wszędzie dla Wszystkich”
Przewiń do góry