sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Szkolenie z firmą “KNAUF”

W dniu 03.06.2019r. w nasze szkole odbyło się szkolenie dla uczniów Publicznego Technikum nr 6 kształcących się w zawodzie technik budownictwa oraz technik aranżacji wnętrz. Prowadzący szkolenie przedstawiciel firmy “KNAUF” omówił z uczniami zagadnienia związane z ochroną przeciwpożarową oraz akustyką pomieszczeń. Uczniowie poznali różne rodzaje i zastosowania płyt gipsowo-kartonowych oraz cementowych. Zapoznani zostali również z najnowszymi trendami w budownictwie dotyczącymi systemów suchej zabudowy wnętrz (ściany działowe oraz sufity podwieszane) z podziałem oraz zróżnicowaniem profili i elementów montażowych stosowanych w systemach suchej zabudowy. Przedstawione zostały przez prowadzącego także zasady poprawnego przygotowania konstrukcji oraz wykonania okładzin ściennych.

Bardzo dziękujemy za szkolenie!

Szkolenie z firmą “KNAUF”
Przewiń do góry