sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Wielki sukces Budowlanki!!!

W dniu dzisiejszym (23.05.2019r.) odbyła się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Opolu przy ul. Torowej 7 kolejna edycja konkursu “Młody Mistrz Zawodu” przeznaczonego dla uczniów szkół branżowych województwa opolskiego. Nasi uczniowie z różnych klas Szkoły Branżowej I st. nr 5, kształcący się w zawodach: murarz-tynkarz, stolarz, monter sieci i instalacji sanitarnych oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie nie mieli sobie równych zarówno w teorii jak i w praktyce. W wymienionych zawodach część praktyczna, a więc runda finałowa była wewnętrzną rozgrywką pomiędzy uczniami Budowlanki. Nasi uczniowie w zawodzie stolarz, monter sieci i instalacji sanitarnych oraz murarz-tynkarz zajęli pierwsze 3 miejsca. W zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie również zwyciężył uczeń Zespołu Szkół Budowlanych.

Murarz-tynkarz: 1 miejsce – Jakub Fluder – kl. 2C, 2 miejsce – Rafał Sekula – kl. 2C, 3 miejsce – Szymon Zygmunt – kl. 1B.

Stolarz: 1 miejsce – Dawid Janus – kl. 3A, 2 miejsce – Marcel Molek – kl. 1A, 3 miejsce  – Dominik Lempka – kl. 2A.

Monter sieci i instalacji sanitarnych: 1 miejsce – Szymon Sobipan – kl. 2C, 2 miejsce – Marcin Weinzettel – kl. 2C, 3 miejsce – Karol Słodkowski – kl. 1C.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie: 1 miejsce – Daniel Jobczyk – kl. 3B.

 

Wielki sukces Budowlanki!!!
Przewiń do góry