sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

XIV Festiwal Muzyczny ,,Mikrofon i Ty”

PSP nr 5 wraz z MODN w Opolu była organizatorem XIV festiwalu muzycznego ,,Mikrofon i Ty” w dniach 14-15.05.19 r. W konkursie wzięło udział ponad czterdziestu uczestników. Festiwal ma zasięg wojewódzki i każdy jego uczestnik miał zaprezentować piosenkę w języku polskim. Celem zorganizowania tego konkursu była popularyzacja polskiej piosenki i rozwijanie talentów estradowych. Każda szkoła mogła zgłosić tylko jednego wykonawcę w każdej kategorii. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3ta Magdalena Dogiel pod opieką Joanny Sowa. Magda zaśpiewała piosenkę W. Młynarskiego ,, Jeszcze w zielone gramy”, którą wywalczyła sobie II miejsce w konkursie. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich pozostałych uczniów do wiary, że śpiewać każdy może jeden lepiej drugi gorzej.

XIV Festiwal Muzyczny ,,Mikrofon i Ty”
Przewiń do góry