sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Planowanie Kariery Zawodowej

22.05.2019r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu odbyły się kolejne zajęcia dla młodzieży w ramach realizacji projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy – 2”. Tym razem było to seminarium „Planowanie Kariery Zawodowej” prowadzone przez profesjonalnego trenera rozwoju osobistego.
Uczniowie w bardzo ciekawy sposób ćwiczyli metody autoprezentacji, nowoczesnego brandingu oraz uczyli się budowania marki osobistej i własnego wizerunku. W trakcie zajęć zapoznali się z zasadą, że profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku, a pasja człowieka rodzi profesjonalizm. Seminarium oparte było na szukaniu i budowaniu wartości, autorytetów oraz łamaniu stereotypów myślowych.

Planowanie Kariery Zawodowej
Przewiń do góry