sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Medalowe Mistrzostwa Miasta Opola w LA

21.05.19 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Miasta Opola w LA. Nasi uczniowie po wyczerpującej rywalizacji zdobyli dla szkoły 5 medali w następujących konkurencjach : skok w dal, srebrny medal – Bartosz Szyszko kl 2b, trójskok,brązowy medal – Bartosz Szyszko, bieg na 1500 m ,brązowy medal -Adam Kelmer kl 1b, bieg na 800 m, brązowy medal – Karol Białoń kl 1ta, sztafeta 4 x 100 m, brązowy medal – Bartosz Szyszko, Dominik Hapanowicz kl 2b, Oliwier Lackner kl 1tb, Fabian Rataj kl 1tb.  Pozostali uczestnicy (Sandra Kasprzyk kl 1tb, Ewa Mielczar kl 1tb, Julia Kukułka kl 1ta, Patrycja Michalska kl 2a, Dawid Klimczak kl 2a, Dominik Cuper kl 1ta, Filip Król kl 1e, Patryk Sorowka kl 3d, Daniel Olszacki kl 1tb, Patryk Scholz kl 3b) reprezentowali nas w następujących konkurencjach ; rzut dyskiem, rzut oszczepem, bieg na 100 m, bieg na 200 m, pchnięcie kulą, skok wzwyż. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy wyników i czekamy na kolejne sportowe sukcesy naszych uczniów.

Medalowe Mistrzostwa Miasta Opola w LA
Przewiń do góry