sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Zwycięstwo w wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych!

16 maja na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu uczniowie naszej szkoły pod opieką Hufca Pracy zwyciężyli drużynowo w Wojewódzkiej Spartakiadzie Lekkoatletycznej. W zawodach wzięło udział 108 zawodników z województwa opolskiego. Nasi zawodnicy i zawodniczki zdobyli w sumie aż 10 medali. Zmagali się oni w konkurencjach biegowych i technicznych: 100 m dziewcząt i chłopców, 200 m dziewcząt, 400 m dziewcząt i chłopców, 1500 m chłopców, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz pchnięcie kulą – dziewcząt i chłopców. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie PZLA oraz ratownik medyczny. Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych wyników!

Drużyna męska:

 •  Adam Kelmer, kl. 1B
 •  Filip Król, kl. 1E
 •  Dawid Klimczak, kl. 2A
 •  Remigiusz Wicher, kl. 2A
 •  Bartosz Szyszko, kl. 2B
 •  Dominik Hapanowicz, kl. 2B.

Drużyna żeńska:

 •  Aleksandra Buchla, kl 1B
 •  Paulina Bareja, kl. 1B
 •  Patrycja Michalska, kl. 2A
 •  Maria Śliwka, kl. 3A
 •  Dominika Stachowiak, kl. 8B
 •  Monika Miller, kl. 8C.
sdr
dav
dav
dav
sdr
dig
dav
Zwycięstwo w wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych!
Przewiń do góry