sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLAS MATURALNYCH

W dniu 26.04.2019 uroczyście pożegnaliśmy Absolwentów klas: IV TECHNIKUM ARANŻACJI WNĘTRZ oraz  III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH.  Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego oraz oficjalnym przekazaniem pocztu sztandarowego. Wiele ciepłych słów skierowała do Absolwentów Pani Dyrektor Violetta Szczepkowska życząc im jak najlepszych wyników na maturze oraz trafnego wyboru drogi życiowej. W czasie uroczystości zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniem oraz inne nagrody min. dla najlepszego Absolwenta, za wysoką frekwencję, osiągnięcia sportowe oraz najwyższe czytelnictwo . Część artystyczną umilili nam młodzi artyści – uczniowie naszej szkoły.

 

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLAS MATURALNYCH
Przewiń do góry