sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

FINAŁ KOLEJNEJ MIĘDZYSZKOLNEJ ZBIÓRKI DLA KOTKÓW WOLNO ŻYJĄCYCH W GRACZACH W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH ORAZ W WOJEWÓDZKIM ZAKŁADZIE DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OPOLU

Piątkowe popołudnie u bezdomniaczków .
Karma, drapaki, koce, kołdry, poduszki dostarczone.
Bardzo dziękuję wszystkim którzy pomogli,wsparli i nakarmili puste brzuszki. Dziękuję za pomoc w zbiórce akcesoriów do kociego domku i udział w naszych szkolnych bazarkach, które przyczyniły się do zakończenia budowy kociego schronienia.  DZIĘKUJĘ za to, że jesteście.
  Jednocześnie przypominam, że prowadziliśmy zbiórkę karmy oraz zbieraliśmy produkty, które posłużą za wystrój kociarni:( DRAPAKI, DOMKI, KOCE, MATERACE). Serdeczne podziękowania kierujemy  na ręce wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszych akcji charytatywnych. Po raz, kolejny dziękuję Pani Joasi Banaszewskiej, Pani  Asi Horaczuk, Pani Kasi Litwinowicz, Pani  Marzence Jastrząb Poloczek oraz Panu Grzegorzowi Piekarkowi za przygotowanie fantów na bazarek, akcesoriów do wyposażenia kociarni oraz za pomoc w organizacji PRZEDSIĘWZIĘCIA. Bardzo dziękuję pani Mieczysławie Szejnie za piękne domki i drapaki a pani Marioli Korczyńskiej – Wicedyrektor w Wojewódzkim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Opolu za ogromne legowisko.
 Na Was zawsze można liczyć. Wyrażam  swoją głęboką wdzięczność za ogromne, cykliczne wsparcie  Pani Izabeli Pietkun – Greber – Wicedyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu. Pani Dyrektor od początku wspiera nasze akcje obdarowując bezdomne kotki  dużą ilością pokarmu oraz ślicznymi drapakami. Szczególne podziękowania  kieruję do naszych szkolnych wolontariuszy, którzy nie szczędzili czasu i zawsze chętnie pomagali nam w organizacji Bazarku: Patrycja Krysiak, Michał Mros, Szymon Drąg, Magdalena Napieraj, Julia Zaklika, Wanessa Szymaniec.
Przypominam, że już w następnym tygodniu organizujemy kolejny bazarek z pięknymi kocimi fanami.
Lucyna Magierowska – Siruk

FINAŁ KOLEJNEJ MIĘDZYSZKOLNEJ ZBIÓRKI DLA KOTKÓW WOLNO ŻYJĄCYCH W GRACZACH W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH ORAZ W WOJEWÓDZKIM ZAKŁADZIE DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OPOLU
Przewiń do góry