sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Staże Żylina – Słowacja – to już prawie koniec….

Witamy po raz kolejny ze Słowacji 🙂 Na pewno wszyscy się za nami stęsknili  a w szczególności nasze dziewczyny przebywające na Słowacji za nauczycielami z ZSB Opole…Codziennie tylko słyszę że tęskno im do sprawdzianów, kartkówek i do nauki do późnych godzin wieczornych..:) no cóż już niedługo ….

Tym czasem w trakcie tego tygodnia zwiedzaliśmy i wykonywaliśmy bardzo ciekawe rzeczy…jakie zapraszamy do zdjęć…

1. Nauka gry w Kin-Ball – gra powstała w Kanadzie.

2. Prace plastyczne

Efekt finalny poniżej …:)

3. Ruchoma drewniana Słowacka szopka w Rajeckej Lesnej – stworzył mistrz rzeźbiarz Jozef Pekara, pochodzący z Rajeckich Teplic. Oryginalna, wyjątkowa szopka powstawała pod palcami zręcznego majstra ponad 15 lat. Znajduje się się w miejscowości Rajecka Lesna, w Domu Bożego narodzenia, który jest częścią pielgrzymkowego areału wokół Bazyliki Narodzenia Panny Marii.

No i na koniec…..

4. Termy rajeckie teplice…a że pogoda nam dopisała więc było po słowacku báječne”– czyli cudownie ..

Dziewczyn na zdjęciach w strojach kąpielowych brak – RODO 🙂

Godz. 16:20

Godzina 18:00

 

Staże Żylina – Słowacja – to już prawie koniec….
Przewiń do góry
Skip to content