sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Najwyższa frekwencja w PSP i szkole branżowej

22 i 25 lutego odbyło się podsumowanie pierwszego semestru roku szkolnego 2018/2019 w szkole podstawowej i branżowej szkole I stopnia.

Analiza wyników wskazała uczniów z najwyższą frekwencją. Nagrodzono czterech z nich: Patryk Menduś z klasy 1e, Michał Fikus z 2a, Tomasz Wocka z 8c i Ralf Kosok z 7a  w nagrodę dostali karty prezentowe do sieci sklepów Empik oraz słodkie upominki.

Nagrody wręczali wychowawcy Hufca Pracy w obecności całej klasy, co działa motywująco na uczniów i wpływa na poprawę frekwencji. Młodzież żywo zainteresowała się podjęciem zdrowej rywalizacji tym bardziej, że kolejne nagrody zostaną przyznane już w kwietniu.

 

8c: Tomek Wocka odbiera nagrodę z rąk wychowawców: Pana Rafała Kawałko oraz Pani Ewy Tulej z Hufca Pracy

1e: Patryk Menduś odbiera nagrodę z rąk wychowawcy Hufca Pracy – Roberta Gąsienicy

7a: Ralf Kosok obiera nagrodę z rąk Komendanta Hufca Bogumiły Szewczyk-Paluszek  oraz wychowawcy Hufca Katarzyny Wolnej

 

 

Najwyższa frekwencja w PSP i szkole branżowej
Przewiń do góry
Skip to content