sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Walentynkowy turniej bowlingowy

Walentynki – dzień zakochanych, ale czy tylko miłość do drugiej osoby można celebrować podczas tego święta? 20 lutego uczniowie klasy 1e będący pod opieką opolskiego Hufca Pracy biorąc udział w walentynkowym turnieju bowlingowym, pokazali, że to święto można spędzić inaczej. Na kręgielni FitLife w Opolu na czterech torach  rozegrany został turniej o miano najlepszego uczestnika w tym sporcie. W zaciętej walce o to, kto zbije najwięcej kręgli, uczniowie rywalizowali w pięcioosobowych zespołach. Gra wyłoniła zwycięzców z największą ilością punktów. Po serii finałowej zwyciężył Tomasz Cieślak, który zbił aż 390 kręgli. Mistrz otrzymał słodki upominek, a pozostali zawodnicy jeszcze długo dyskutowali o świetnej zabawie, żywiąc nadzieję powtórzenia turnieju.

dav

Walentynkowy turniej bowlingowy
Przewiń do góry
Skip to content