sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

„Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy”

W dniu 25.01.2019r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu uczniowie klas: 3TA oraz 2C będący jednocześnie beneficjentami projektu „Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy” wzięli udział w pięciogodzinnych warsztatach przeprowadzonych przez doradcę zawodowego.  Zajęcia miały na celu zaplanowanie przez uczniów swojej ścieżki kariery. Młodzi ludzie mieli okazję poznać swoje mocne i słabe strony, dowiedzieli się, jak wykorzystać twórcze i niestandardowe myślenie przy planowaniu swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Zajęcia miały charakter pracy indywidualnej i grupowej. Aktywna forma zajęć bardzo spodobała się młodzieży.

„Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy”
Przewiń do góry
Skip to content