sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Podsumowanie zbiórki na budowę kociarni w Graczach.

 

Z przyjemnością informujemy, że pierwsza edycja naszego szkolnego Bazarku dobiegła końca. Przypominamy, że celem naszego przedsięwzięcia było zebranie środków na budowę kociarni w Graczach. Zebraliśmy 381 zl. To wspaniały wynik. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Jednocześnie przypominamy, że prowadziliśmy zbiórkę karmy oraz zbieraliśmy produkty, które posłużą za wystrój kociarni:(, DRAPAKI, DOMKI, KOCE, MATERACE).Serdeczne podziękowania kierujemy  na ręce wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszych akcji charytatywnych. Po raz, kolejny dziękujemy Pani Joannie Banaszewskiej za przygotowanie fantów na bazarek. Na Panią Asię zawsze możemy liczyć. Wyrażamy  swoją głęboką wdzięczność za ogromne, cykliczne wsparcie  Pani Izabeli Pietkun – Greber – Wicedyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu. Pani Dyrektor od początku wspiera nasze akcje obdarowując bezdomne kotki  dużą ilością pokarmu oraz ślicznymi drapakami.  Szczególne podziękowania  kierujemy do naszych szkolnych wolontariuszy, którzy nie szczędzili czasu i zawsze chętnie pomagali nam w organizacji Bazarku:Patrycji Krysiak, Michałowi Mros, Szymonowi Drąg.

Organizatorzy 
Lucyna Magierowska 
Joanna Horaczuk. Katarzyna Litwinowicz 

 

Podsumowanie zbiórki na budowę kociarni w Graczach.
Przewiń do góry