sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Turniej bowlingowy

30 stycznia chętni uczniowie z klas 7a, 1a, 1e i 3b, wzięli udział w turnieju bowlingowym w kręgielni FitLife z Opolu, zorganizowanym przez Hufiec Pracy w ramach zimowego wypoczynku dla młodzieży. W zaciętym pojedynku uczestniczyło w sumie 12 osób. Przez dwie godziny amatorzy gry w kręgle wraz z wychowawcą Robertem Gąsienicą rywalizowali w przyjaznej atmosferze, nie zapominając o sportowym duchu walki. Zabawa była przednia, młodzież zaangażowana w grę, nawet się nie spostrzegła, kiedy rozgrywka dobiegła końca. Bezkonkurencyjny okazał się Filip Król z 1e, który wygrał punktowo każdy pojedynek.

Gra w kręgle mocno integruje młodzież, dodatkowo zachęcając ją do aktywności fizycznej. Pokazuje, że wolny czas można spędzić w przyjaznej atmosferze, w kreatywny sposób, na wspólnej rozrywce. Kolejny turniej już w lutym!

dav
mde
mde
mde
mde
Turniej bowlingowy
Przewiń do góry